| System chłodzenia formy | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Obsługa powierzchni | Niklowanie |
| Materiał formy | NAK80, S136, SKD61 itp. |
| Czas realizacji | 4-6 tygodni |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Wymiary | 2000 x 1500 x 2500 mm |
| Moc ogrzewania | 10KW |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Wymiary | 1200 mm x 900 mm x 1300 mm |
|---|---|
| Dokładność formowania | ±0,2 mm |
| Szybkość formowania | 0 - 200 mm/s |
| Maksymalny rozmiar PCB | 500mm X 500mm |
| Min. rozmiar płytek elektronicznych | 50mm x 50mm |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
|---|---|
| Zgodność | Nadaje się do różnych rodzajów blach |
| Koszt | Przystępny |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Trwałość | wysoki |
| Wymiary | Ok. 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm. |
|---|---|
| Pobór energii | Około 1,5 kW. |
| Waga | Około. 500 kg |
| Funkcje bezpieczeństwa | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zasłona światła bezpieczeństwa |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
| Pojemność | 1000 ton |
|---|---|
| Siła zacisku | 1000 kun |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Siła wyrzutnika | 50 kun |
| Skok wyrzutnika | 300 mm |
| Zastosowanie | formowanie metalu |
|---|---|
| Zgodność | Kompatybilny z różnymi maszynami |
| Koszty | Przystępna cena |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Trwałość | Wysoki |
| Dokładność | Dokładny |
|---|---|
| Zastosowanie | Obcina i formowanie blach metalowych |
| Zgodność | Wszechstronny |
| Opłacalność | Opłacalne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zgodność | Nadaje się do różnych maszyn |
|---|---|
| Opór | Korozja i zużycie |
| Kształt | Okrągłe |
| Użycie | Przemysłowe |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Produkcja |
|---|---|
| Wgłębienie | Pojedyncze lub wielokrotne |
| Zgodność | Szeroka gama materiałów |
| Koszt | Konkurencyjny |
| Czas cyklu | Niski |