| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Szybkość formowania | 3000 sztuk/godzina |
| Maks. Rozmiar planszy | 400 mm x 300 mm |
| Max. Maks. Board thickness Grubość deski | 2 mm |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Wymiary | 2000 x 1500 x 2500 mm |
| Moc ogrzewania | 10KW |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Dokładność | ±0,01 mm |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Wymiary | Dł. 1000 mm x szer. 500 mm x wys. 800 mm |
| Metoda formowania | Mechaniczny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
|---|---|
| Wymiary | 800 mm*600 mm*1200 mm |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy LCD |
| Władza | 220 V/50 Hz |
| Dokładność sortowania | 99,9% |
| Średnica śruby | 35 mm |
|---|---|
| Rodzaj | Pionowa maszyna do formowania wtryskowego |
| Jednostka wtryskowa | Samotny |
| Pojemność | 100 ton |
| System chłodzenia | Woda |
| Zużycie powietrza | 100 l/min |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Dokładność formowania | ±0,02 mm |
| Zużycie powietrza | 120 l/min |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,8 MPA |
| Szybkość formowania | 300-600 sztuk/godz |
| Grubość formowania | 0,2-1,2 mm |
| Szerokość formowania | 1-10mm |
| Nazwa | Maszyna do wycinania i formowania |
|---|---|
| Metoda formowania | Prasa pneumatyczna |
| Interfejs operacyjny | Ekran dotykowy |
| Zasilanie | AC 220 V, 50/60 Hz |
| Metoda przycinania | Frez obrotowy |
| Pojemność | 1000 żetonów na minutę |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Model | CSM-100 |
| Ciśnienie powietrza | 0,5 MPa |
|---|---|
| Zużycie powietrza | Approx. Około. 100L/min 100 l/min |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
| Wymiary | Ok. 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm. |
| Szybkość przycinania | Approx. Około. 0.5 Seconds Per Piece 0,5 sekundy na sztukę |