| Pojemność | 100 ton |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 600 x 600 mm |
| Rodzaj | Pionowa maszyna do formowania wtryskowego |
| Jednostka wtryskowa | Samotny |
| Moc ogrzewania | 12 kW |
| Czas cyklu | Niski |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Zaawansowany |
| Materiał | Plastikowy |
| Automatyzacja | Całkowicie automatyczny |
| Metoda formowania | Formowanie wtryskowe |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Kontrola temperatury | Dokładna kontrola temperatury |
| Rodzaj produktu | Sprzęt do formowania |
| Automatyzacja | Całkowicie automatyczny |
| Metoda formowania | Formowanie wtryskowe |
| Rozmiar produktu | 1 galon |
|---|---|
| Marka produktu | Pancerz Pleśniowy |
| Użycie produktu | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Produkt Zalecane użycie | Do stosowania w piwnicach, łazienkach, na strychach i innych obszarach narażonych na rozwój pleśni |
| Model produktu | MA-1000 |
| Powierzchnie odpowiednie do produktu | Drzewo, ściany suchopłotowe, beton, płytki, płótno i inne |
|---|---|
| Metoda stosowania produktu | Rozpylać |
| Produkt Zalecane użycie | Do stosowania w piwnicach, łazienkach, na strychach i innych obszarach narażonych na rozwój pleśni |
| Rozmiar produktu | 1 galon |
| Obszar pokrycia produktu | Up To 1500 Sq. Do 1500 mkw. Ft. Ft. |
| Produkt Zalecane użycie | Do stosowania w piwnicach, łazienkach, na strychach i innych obszarach narażonych na rozwój pleśni |
|---|---|
| Środki ostrożności dotyczące bezpieczeństwa produktu | Używaj zabezpieczeń i unikaj kontaktu ze skórą i oczami |
| Rozmiar produktu | 1 galon |
| Rodzaj produktu | Wykrywanie i zapobieganie pleśni |
| cechy produktu | Zabija i zapobiega rozwojowi pleśni, pleśni i bakterii |
| Środki ostrożności dotyczące bezpieczeństwa produktu | Używaj zabezpieczeń i unikaj kontaktu ze skórą i oczami |
|---|---|
| Kolor produktu | Nie ma żadnych śladów. |
| Rodzaj produktu | Wykrywanie i zapobieganie pleśni |
| Obszar pokrycia produktu | Up To 1500 Sq. Do 1500 mkw. Ft. Ft. |
| Marka produktu | Pancerz Pleśniowy |
| Aktywny składnik produktu | Podchloryn sodu |
|---|---|
| Powierzchnie odpowiednie do produktu | Drzewo, ściany suchopłotowe, beton, płytki, płótno i inne |
| Marka produktu | Pancerz Pleśniowy |
| Rozmiar produktu | 1 galon |
| Środki ostrożności dotyczące bezpieczeństwa produktu | Używaj zabezpieczeń i unikaj kontaktu ze skórą i oczami |
| Rodzaj formy | forma do tłoczenia |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Zastosowanie | Ściskanie ramy ołowiowej IC |
| System chłodzenia formy | Chłodzenie wodne |
| Projektowanie form | 3D/2D |
| System chłodzenia formy | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Obsługa powierzchni | Niklowanie |
| Materiał formy | NAK80, S136, SKD61 itp. |
| Czas realizacji | 4-6 tygodni |