| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Podstawa formy | LKM, DME, HASCO itp. |
| Życie formy | 100 000 strzałów |
| Rodzaj formy | forma do tłoczenia |
| Czas realizacji | 4-6 tygodni |
| Zastosowanie | Produkcja półprzewodników |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ton |
| System sterowania | PLC |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ton |
| Siła zacisku | 1000 ton |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Szybkość wtrysku | 1000 mm/s |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 100 ton |
| Siła zacisku | 1000 kun |
| System sterowania | PLC |
| Strefy grzewcze | 4 |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 100 ton |
| Siła zacisku | 1000 kun |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Moc ogrzewania | 10KW |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 100 ton |
| Siła zacisku | 1000 kun |
| System sterowania | PLC |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 100 ton |
| Siła zacisku | 1000 kun |
| System sterowania | PLC |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Pojemność | 2000 ton |
|---|---|
| Siła zacisku | 2000 kN |
| System sterowania | PLC |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Szybkość wtrysku | 300 mm/s |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Automatyzacja | całkowicie automatyczny |
| Pojemność | wysoki |
| System sterowania | PLC |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Dokładność | wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja półprzewodników |
| Poziom automatyzacji | Całkowicie automatyczny |
| Pojemność | wysoki |
| Siła zacisku | wysoki |