| Dokładność | wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja ramek przewodów IC |
| Wgłębienie | Samotny |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Pojemność | 1000 ton |
|---|---|
| Siła zacisku | 1000 ton |
| Siła wyrzutnika | 200 ton |
| Ciśnienie wtrysku | 2000 barów |
| Jednostka wtryskowa | Samotny |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ton |
| Siła zacisku | 5000 kN |
| System sterowania | PLC |
| Strefy chłodzenia | 4 |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Automatyzacja | całkowicie automatyczny |
| Pojemność | wysoki |
| Siła zacisku | wysoki |
| System sterowania | PLC |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ton |
| Siła zacisku | 1000 ton |
| System sterowania | PLC |
| Ciśnienie wtrysku | 2000 barów |
| Zastosowanie | Produkcja półprzewodników |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ton |
| Siła zacisku | 1000 kun |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Szybkość wtrysku | 100 mm/s |
| Zastosowanie | Produkcja półprzewodników |
|---|---|
| Pojemność | 500-1000 ton |
| Siła zacisku | Hydrauliczny |
| System sterowania | PLC |
| System chłodzenia | woda/olej |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| System chłodzenia | Woda |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Strefy grzewcze | 6 |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Szczegóły pakowania | Drewniane opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 40 dni |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | TJIN |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Twardość | HRC 50-60 |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Projektowanie form | 3D/2D |
| Zastosowanie | Ściskanie ramy ołowiowej IC |
| Obsługa powierzchni | Niklowanie |