| Siła zacisku | 1000 kun |
|---|---|
| Rodzaj | Pionowa maszyna do formowania wtryskowego |
| Pojemność | 120 ton |
| Średnica śruby | 35 mm |
| Waga | 5 ton |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
| Rodzaj produktu | Sprzęt do formowania |
| Czas cyklu | Niski |
| Automatyzacja | Całkowicie automatyczny |
| Max. Maks. Mold Height Wysokość formy | 400 mm |
|---|---|
| System chłodzenia | Woda |
| Zastrzyki na urządzeniu | Samotny |
| Waga | 5 ton |
| Moc ogrzewania | 12 kW |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Zużycie energii | Niskie |
| Konserwacja | Łatwy |
| Metoda formowania | Formowanie wtryskowe |
| Precyzja | wysoki |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ton |
| Siła zacisku | 5000 kN |
| System sterowania | PLC |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Pojemność | 1000 ton |
|---|---|
| Siła zacisku | 1000 kun |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Siła wyrzutnika | 50 kun |
| Skok wyrzutnika | 300 mm |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Stopień automatyzacji | Automatyczny |
| Pojemność | zależy od modelu |
| Siła zacisku | zależy od modelu |
| System sterowania | PLC |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ton |
| Siła zacisku | 1000 ton |
| System sterowania | PLC |
| Ciśnienie wtrysku | 200 MPa |
| Zastosowanie | przemysł półprzewodnikowy |
|---|---|
| Automatyzacja | całkowicie automatyczny |
| Pojemność | 1000 ton |
| Siła zacisku | 1000 kun |
| System sterowania | PLC |
| Zastosowanie | Produkcja form |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Zgodność | Uniwersalne |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| Trwałość | wysoki |